Video Oluşturma

Pictory Ai Video Oluşturma | İnceleme ve Analiz

Pictory AI İle Neler Yapılabilir?

Pictory Ai bugüne dek karşılaşacağınız en iyi yapay zeka örneklerinden birisidir. Yapay zekayla video üretmek isteyenlerin çok seveceği bir site olduğunu söyleyebiliriz. Aslında birçok işletme için iyi bir sistemdir.

Pictory Ai Nedir? 

Teknik bir bilgiye sahip olmadan profesyonel anlamda videolar üretebileceğiniz bir yapay zeka motorudur. Teknik beceriniz olmasa bile siz yapılması gerekenleri yazarak yaptırın. Yapay zeka sizler için en iyi alternatifleri üretecektir.

Pictory AI İle Neler Yapılabilir?

Yapay Zeka Ai ile video oluşturma yapabileceğiniz en kaliteli adreslerden birisi kuşkusuz Pictory‘dir. Dört ana başlık altında sizlere bu robotun neler yapabileceğinden bahsedelim.

  1. Komut Vererek Video Hazırlama: Bu bölümde yazılı komutlar vererek video tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Komut dosyaları ile birkaç saniye içerisinde altyazılı satış videoları hazırlayabilirsiniz.
  2. Makaleden Video Hazırlama: Herhangi bir web sitesindeki makalenin yada yazının içeriğini kopyalayın. ”Article to Video” kısmına yapıştırarak ”Proced” butonuna tıklayın. Kodları okuyarak görselleri, yazıları çekebilir ve sizin için altyazılı bir video yapmak kolay.
  3. Video Düzenle Altyazı Ekle: Videolarınızı yapay zeka ile düzenleyerek onlara hazırladığınız yada istediğiniz metinleri altyazı olarak ekleyebilirsiniz.
  4. Videya Görseller Ekleme: Bilgisayarlarınızdan, telefonlarınızdan bir videoyu siteye yükleyerek fotoğraflar montajlayabilirsiniz.

Pictory AI Üyelik ve Ücretlendirme

Sistemi kullanmaya karar verdikten sonra Pictory Ai üyelik yükseltme yaparak ücretli alanlara geçebilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturduğunuzda size 3 adet video yapmanız için kredi verir. Bu yüzden de bunu iyi değerlendirip sistemi anlamanızı tavsiye ediyoruz. Sistem içerisinde 3 adet üyelik sistemi bulunmaktadır.

  • Standart Üyelik: Aylık 23$ ücret karşılığında bu sistemi kullanabiliyorsunuz. Eğer yıllık plan seçerseniz aylık ücreti 19$ ‘a gelmektedir. Aylık 30 video, 10 dakikayı aşan videolar, 10 saatlik çeviri, 3 özel template, 5000 ai müzik vermektedir. Ayrıca 34 özel ses ve 16:9 1:1 ve 9:16 video ebatları uygulayabilirsiniz.
  • Premium Üyelik: Aylık 47$ ödemeniz gerekir. Yıllık alım yaparsanız aylık ücreti 39$’a düşüyor. Buradaki planların haricinde de bir çalışma yapmak isterseniz ”Enterprise” sistemi üzerinden Pictory Ai support yetkililerine ulaşabiliyorsunuz. Genel olarak yıllık planlar tercih edilmektedir.

Pictory Genel Değerlendirme

Genel olarak iyi bir performans sergilediğini söylemek mümkün. Yapay Zeka ile çalışmak istiyorsanız tercih edilebilecek sistemlerden birisidir. İşinize biraz yatırım yaparak kısa süre içerisinde enfes çalışmalar çıkarabilirsiniz. Videolarınıza içerik, atyazı, tema, ses gibi şeyler eklemenizin avantaj olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca görselleri yada videoları kendi çekimleriniz üzerinden de ilerletebilirsiniz.

Bu İçeriği Değerlendirebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu