İçerik Oluşturma

Tome Ai Metin Yazarı | İnceleme ve Analiz

Tome İle Neler Yapılabilir?

Tome ai yapay zeka motoru sayesinde harika içerikler üretebilirsiniz. Akıcı içerikleri sayesinde okuyucuların canları sıkılmayacak.

Tome Ai Nedir? 

Tome Ai tam olarak nedir? Kısaca, yapay zeka tabanlı bir metin yazarlığı asistanıdır. Tome Ai pazarlama metinleri, makaleler, blog yazıları ve daha fazlasını yazmanıza yardımcı olur. Dili ve yazı stillerini anlamak için milyonlarca web sayfası üzerinde eğitilmiştir. Siz ona bir konu veya içerik türü verirsiniz, o da sizin için ilgili içerik fikirleri, cümleler, paragraflar ve hatta tüm taslaklar önerir. Tek yapmanız gereken onu başlatmak için bazı başlangıç girdileri sağlamaktır, gerisini Tome Ai halleder.

Tome Ai İle Neler Yapılabilir?

Tome ile olasılıklar sonsuzdur. Bu güçlü yapay zeka metin yazarlığı aracı size yardımcı olabilir:

 • Saniyeler içinde blog gönderileri, sosyal medya gönderileri ve e-posta bültenleri oluşturun. Sadece bir başlık veya konu girin ve Tome özelleştirmeniz için bir taslak oluştursun.
 • Mevcut içeriğinizi yeniden yazın ve geliştirin. Blog gönderilerinizi, ürün sayfalarınızı veya e-posta kampanyalarınızı Tome AI ile çalıştırın; Tome AI cümleleri yeniden yapılandıracak, fazla kullanılan kelimeleri değiştirecek ve genel metni daha ilgi çekici hale getirecektir.
 • Anında sosyal medya başlıkları ve hashtag’ler oluşturun. Bir daha asla Instagram veya Facebook’ta ne paylaşacağınızla uğraşmayın. Tome AI sizi koruyor.
 • İçerik oluşturmanızı ölçeklendirin. İster haftada 10 blog gönderisine ister 100 sosyal medya gönderisine ihtiyacınız olsun, Tome metnin büyük kısmını oluşturabilir, böylece siz de son düzenlemelere ve yayınlamaya odaklanabilirsiniz. Artık yazar tıkanıklığı yok!

Tome AI’ı kullanma fırsatları çok geniştir. Bu yazma aracı, hedef kitlenize ulaşabilmeniz, markanızı oluşturabilmeniz ve iş hedeflerinize ulaşabilmeniz için içerik oluşturmanıza, optimize etmenize ve ölçeklendirmenize olanak tanır. Siz yaratıcı yönlendirme sağlarken ve son rötuşları yaparken Tome AI ağır işleri yapar. Daha çok değil, daha akıllıca çalışmak, işte Tome AI’ın amacı budur.

Tome AI Üyelik ve Ücretlendirme

Aylık veya yıllık abonelik arasında seçim yapabilirsiniz. Aylık abonelik aylık 39,99 ABD dolarıdır ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Yıllık abonelik ise yıllık 299,99 ABD dolarıdır ve bu da ayda sadece 25 ABD dolarına denk gelir. Yıllık plan ile 2 ay ücretsiz yararlanacaksınız. Her iki plan da size Tome AI ve tüm özelliklerine sınırsız erişim sağlar.

Bütçesi kısıtlı hobi yazarları veya küçük işletme sahipleri için aylık plan, bir yıl boyunca taahhütte bulunmadan AI metin yazarını denemenize olanak tanır. Birkaç ay sonra Tome AI’yı düzenli olarak kullandığınızı fark ederseniz, biraz tasarruf etmek için kolayca yıllık aboneliğe geçebilirsiniz. Tome AI’yı uzun vadeli kullanmak istediğini bilenler için yıllık abonelik en bütçe dostu seçimdir.

 • Uygun ve esnek fiyatlandırma
 • Gizli ücret yok
 • Aylık planı istediğiniz zaman iptal edin
 • Yıllık abonelik ile tasarruf edin

Tome AI’ın basit fiyatlandırması ve üyelik seçenekleri, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir plan bulmanızı kolaylaştırır. Ayda 40 dolardan daha az bir ücret karşılığında, her an yardıma hazır bir yapay zeka yazma yardımcınız olacak. Uygun fiyatlı ve değerli nasıl olur?

Tome Ai Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Tome, hemen hemen her konuda hızlı bir şekilde insan sesine uygun içerik oluşturarak size zaman ve para tasarrufu sağlar. Yapay zeka modelleri, dili anlamak ve doğal bir şekilde yazmak için devasa veri kümeleri üzerinde eğitilmiştir.
 • Hizmet, ayda sadece 29 dolardan başlayan planlarla çok uygun fiyatlı. Bütçesi kısıtlı küçük işletmeler ve tek başına çalışan girişimciler için bu büyük bir artı.
 • Tome, WordPress, Shopify ve Medium gibi birçok popüler platformla entegre olarak, yapay zeka yazma yeteneklerini kendi web sitenize veya blogunuza uygulamayı kolaylaştırır.

Eksileri:

 • Tome Ai’nin ürettiği içerik tamamen orijinal veya benzersiz olmayacaktır. Yapay zeka girdilerinizi analiz edip içeriği yeniden yazsa da, bu içerik yine de sistemin çeşitli veri kaynaklarından maruz kaldıklarına dayanmaktadır.
 • İnsan yazar ve editörlerin yerini tam olarak alamaz. En etkili veya hassas içerikler için, bir insan yapay zekanın çalışmasını gözden geçirmeli ve düzenlemelidir. Tome en iyi şekilde, daha sonra bir kişi tarafından rafine edilen ilk içeriğin taslağını oluşturabilir.
 • Sistem zaman zaman hatalar yapabilir veya anlamsız ifadeler üretebilir. Yapay zeka, insan muhakemesi ve sağduyusuyla eşleşemez. Çalışmalarını iki kez kontrol etmeniz ve düzeltmeler yapmanız gerekir.
 • Derinlemesine bilgi veya araştırma gerektiren teknik veya karmaşık konuları özetlerken veya yeniden yazarken zorluklarla karşılaşabilir. Yapay zekanın özel konuları anlama ve açıklama konusunda sınırlamaları vardır. Bunlar için hala bir konu uzmanına ihtiyaç vardır.
5/5 - (32 Değerlendirme)

Tome Ai İncelemesi ve Değerlendirme

Performans - 6
Başarı Ortalaması - 6.5
Araştırma Kalitesi - 5
Hedefe Odaklanması - 5
Ücretlendirme - 8
Genel Değerlendirme - 6.5

6.2

Tome AI Puan

Tome Ai saniyeler içerisinde profesyonel içerikler üretebileceğiniz bir yapay zeka motorudur.

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu