Ai Haberler

Yemek Sepeti ChatGPT Yapay Zekasını Sitesine Ekledi

Yemek Sepeti Yapay Zeka 'ya Geçiş Yaptı

Yemek Sepeti ChatGPT altyapısını kullanarak sistemlerine entegre ettiğini duyurdu. Yapılan geliştirme ile birlikte restoranları ve Yemeksepeti Mahalle esnafları, ürünlerine ChatGPT yapay zekasıyla açıklama ekleyebilecek.

Yemek Sepeti ChatGPT Güncellemesi

Bu güncelleme ile birlikte Yemeksepetinin mahalle esnrafları ve restoranları ChatGPT altyapısını kullanarak ürün açıklamalarını otomatik olarak ekleyebilirsiniz. Open Ai tarafından geliştirilen dünyanın öncü yapay zeka dil modeli ChatGPT artık ülkemizin birçok alanında da karşımıza çıkmaya başladı. Yemeksepeti, ChatGPT destekli menü projesi adı altında yapay zekayı kullandıklarını resmen duyurdu.

Yemek Açıklamaları ve Yapay Zeka Kolaylığı

Yapay zeka teknolojisi sayesinde yılınn sonuna kadar birçok yenilik yapılması beklenmektedir. 2023 yılının Haziran ayının ilk haftasında 115bin ürünün ChatGPT ile buluşması beklenmektedir. Birçok ürün açıklamasının yetersiz olduğunu görmek mümkün. %88 ‘den, %91’e çıkması hedeflenmekte. Mahalle esnafları ve restoranların ürün açıklamalarını artık çok daha etkili doldurarak satışlarını arttırabileceğini söyleyebiliriz.

5/5 - (42 Değerlendirme)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu